3 890 000 

Prodej bytu 2+1, Pod Lékárnou, České Budějovice

Proxima Reality s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej bytu v atraktivní lokalitě Pod Lékárnou v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích. Byt je umístěn v druhém patře samostatně stojícího čtyřpatrového cihlového domu. Světlý a slunný byt je orientovaný na východ do klidného vnitrobloku s výhledem do zeleně.
Do bytu se vchází chodbou s vestavěnou skříní, která vede do kuchyně a do obývacího pokoje. Z kuchyně je vstup na balkon a do koupelny. Z obýváku je dále průchod do ložnice. Toaleta je oddělená, přístupná z chodby. Celková prodejní plocha včetně balkonu a sklepa činí 70,5 m2.
Byt se prodává v původním stavu, vhodný k rekonstrukci dle představ klienta. K bytu je velkorysý zděný sklep o výměře 10 m2, který se nachází v přízemí. Vytápění a ohřev vody zajištěn z teplárny, v bytě je přívod plynu na vaření. Okna vyměněná, plastová vč. žaluzií, zárubně kovové, dveře dřevěné. Podlahová krytina dlažba a lina.
Bytový dům je udržovaný, nezateplený, je zajištěn pravidelný úklid společných prostor. K dispozici je společná kolárna, sušárna a kočárkárna. Parkování před domem bez parkovacích zón.
Byt se nachází v klidné zelení obklopené části Suchého Vrbného. Suché Vrbné je velmi žádaná lokalita k bydlení vzhledem ke snadné dostupnosti do centra města (100 metrů na zastávku MHD). Zároveň tato část Českých Budějovic nabízí veškerou občanskou vybavenost – školy, školky, zdravotní střediska, obchody (100 metrů od bytu je prodejna COOP) a supermarkety.
Rádi poradíme s financováním. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku zakázky.

Podrobnosti

Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 7003

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.