6 490 000 

Prodej chalupy s uzavřeným dvorem a zahradou, 1494 m2, Nesměň

Proxima Reality nabízí k prodeji chalupu s hospodářskými budovami v malebné obci Nesměň u Ločenic. Objekt prošel rozsáhlou citlivou rekonstrukcí se zachovalým rázem vesnické usedlosti.

Dům je rozdělen na obytnou a hospodářskou část se zahradou, prostor u domu navíc nabízí soukromí díky uzavřenému, slunnému dvoru. Průčelí orientované na jih, dvorek na jihovýchod.

Obytná část je dispozičně řešena jako 3+1: vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna, WC a komora (viz orientační plánek).

Dvůr je ohraničen stodolou, chlévem a sýpkou. Chlévy a sýpka jsou dodnes funkční, pojmou 4-6 ks dobytka. Na hospodářská stavení navazuje užitná zahrada o výměře 847 m2, která je osázena vzrostlými ovocnými stromy; je zde také skleník pro pěstování zeleniny.

Vytápění je kromě kachlových kamen v obývacím pokoji řešeno také centrálním kotlem na pelety a dřevo. Objekt je napojen na vlastní studnu (8,5 m) a veřejný vodovod, odkanalizován do septiku s přepadem.

Dům je umístěn nedaleko návsi, prodejny potravin nebo autobusové zastávky. Školka a škola jsou k dispozici v blízké Besednici. Dům je vhodný pro víkendové chalupaření, ale díky dobrému stavu objektu a autobusovému spojení i pro trvalé bydlení.

Podrobnosti

Adresa : Nesměň 8
Město : Ločenice
Dispozice : 2 x 1+1
Podlahová plocha : 168
Plocha pozemku : 1494
Počet podlaží v objektu : 1
Konstrukce : kamenná
Odpad : septik
Plyn : není
Elektřina : 220 V, 380 V
Vytápění : ústřední tuhá paliva
PENB : G
Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 6286
Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.