9 990 000 

Prodej novostavby rodinného domu 142 m², pozemek 236 m², Šroubárenská, N. Hodějovice

Prodej nových řadových domů s AKČNÍ DOTOVANOU HYPOTÉKOU DEVELOPEREM – S ÚROKEM 2,49 % po dobu 2 let při uzavření KUPNÍ SMLOUVY DO KONCE ŘÍJNA 2023.

Domy jsou těsně před dokončením, umístěné v ul. Šroubárenská, České Budějovice, 5 min. autem do centra města.

Cena 9.990.000,- Kč vč. DPH. Cena je pevná, bez inflačních doložek.

Řadové domy mají dispoziční řešení 4+kk, příp. 5+kk s garáží o podlahové ploše 142,4 m2.

Každý dům 2 vlastní parkovací stání.

V přízemí domu se nachází garáž, technická místnost, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, spíž. Po vstupu do patra naleznete dva dětské pokoje, koupelnu, velkou šatnu, a ložnici, z níž je přístup do další místnosti, kterou lze využít jako pracovnu, pokojík pro miminko či další šatnu.

Průchod na zahradu v přízemí je zajištěn buď přes francouzské okno z obývacího pokoje (čistý vstup) nebo přes garáž a technickou místnost (tzv. špinavý vstup), kudy lze snadno dostat na zahradu sekačku, kolečko, atd.

Dům je vystavěn ze zdiva Porotherm 44T (zdivo plněné vatou). Mezi domy je sendvičová konstrukce dvojitého AKU zdiva s dodatečnými akustickými izolacemi pro zaručení akustického komfortu. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem (klientskou změnou lze změnit na jiný zdroj, např. tepelné čerpadlo) s rozvodem podlahového topení v celém domě s odděleně regulovatelnými místnostmi.

PENB B – dům je celkově energeticky nenáročný, náklady na provoz domu jsou díky charakteru výstavby velmi nízké.

Prodej domu nabízíme ve variantě „Zkolaudovaný holodům“ – dům je vymalovaný, osazený zásuvkami a vypínači, s podlahovým topením, terasou. Budoucí majitele tak čeká dokončit kuchyně, obklady a zařizovací předměty v koupelně a na WC, podlahové krytiny, interiérové dveře, zahradní úpravy – zahrada bude připravena pro osetí.

Tato varianta je u klientů velmi oblíbená, protože do dokončení mohou vnést vlastní myšlenku a stát se tak architekty vlastního bydlení.

Nabízíme poskytnutí velkoobchodních slev, popř. poskytnutí ověřených řemeslníků pro vlastní dokončení.

Po domluvě je možno dům dokončit do varianty „na klíč.“

V blízkosti vznikne dálniční přivaděč (oblast je odhlučněna protihlukovými stěnami) a nová obchodní zóna (drogerie, supermarket, aj.). V místě je škola, školka, dobrá dostupnost MHD do centra.

Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.


Podrobnosti k akci „Dotovaná hypotéka“:

  • Dotovaná (kompenzovaná) hypotéka pomáhá klientům nést část úrokových nákladů na splácení hypotéky.
  • Po dobu 2 let bude mít klient nižší měsíční náklad na svoji splátku hypotéky, jelikož část splátky pokryje z dotace, která mu bude prodávajícím jednorázově vyplacená.
  • Období dotace nepřesáhne dobu 24 měsíců, Výsledná výše dotace bude odpovídat snížení maximálně na úrokovou sazbu 2,49 % úroku hypotečního úvěru a to do výše 2/3 kupní ceny nemovitosti.
  • Výše kompenzace bude vypočtena jako rozdíl mezi skutečnou doloženou měsíční splátkou hypotéky klienta (nejvýše však ze sazby 6 % p.a.) a hypotetickou měsíční splátkou hypotéky se sazbou 2,49 % p.a. za období 2 roky a do max. výše 2/3 kupní ceny nemovitosti.
  • Dotovaná hypotéka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry a půjčky.
  • Podmínky této akce mohou být ze strany prodávajícího kdykoliv upraveny.

Podrobnosti

Adresa : Šroubárenská 1065/35, České Budějovice
Město : České Budějovice
PSČ : 37001
Dispozice : 4+kk/5+kk
Podlahová plocha : 142
Plocha pozemku : 236
Počet podlaží v objektu : 2
Konstrukce : cihlová
Odpad : kanalizace
Plyn : plynovod
Elektřina : 220 V
Vytápění : plynové ústřední
PENB : B
Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 5968
Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.