9 990 000 

Prodej novostavby rodinného domu 142 m², pozemek 236 m², Šroubárenská, N. Hodějovice

Proxima Reality nabízí předprodej prvních rodinných domů v ZTV na rozhraní Mladého a Nových Hodějovic v ul. Šroubárenská. Dokončení 10/2023, první kolaudace 8/2023. Cena 9.990.000,- Kč vč. DPH. Cena je pevná, bez inflačních doložek, výstavba je započata.
Řadové domy mají dispoziční řešení 4+kk, příp. 5+kk s garáží o podlahové ploše 142,4 m2.
Jedná se o domy v malém ZTV o deseti domech, ve kterém má každý dům 2 vlastní parkovací stání. V přízemí domu se nachází garáž, technická místnost, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, spíž. Po vstupu do patra naleznete dva dětské pokoje, koupelnu, velkou šatnu, a ložnici, z níž je přístup do další místnosti, kterou lze využít jako pracovnu, pokojík pro miminko či další šatnu.
Průchod na zahradu v přízemí je zajištěn buď přes francouzské okno z obývacího pokoje (čistý vstup) nebo přes garáž a technickou místnost (tzv. špinavý vstup), kudy lze snadno dostat na zahradu sekačku, kolečko, atd.
Dům je vystavěn ze zdiva Porotherm 44T (zdivo plněné vatou). Mezi domy je sendvičová konstrukce dvojitého AKU zdiva s dodatečnými akustickými izolacemi pro zaručení akustického komfortu.Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem (klientskou změnou lze změnit na jiný zdroj, např. tepelné čerpadlo) s rozvodem podlahového topení v celém domě s odděleně regulovatelnými místnostmi.
Prodej domu nabízíme ve variantě „Zkolaudovaný holodům“.
Jedná se o dokončený RD vč. všeho co v domě má být pouze bez: obkladů a zařizovacích předmětů v koupelně a na WC, bez dlažeb/vinylu, bez interiérových dveří, bez zahradních úprav s rozhrnutou ornicí – příprava pro osetí. Terasa v ceně. Včetně podlahového topení, vymalováno. Tato varianta je u klientů velmi oblíbená, protože do dokončení mohou vnést vlastní myšlenku a stát se tak architekty vlastního bydlení.
Nabízíme poskytnutí velkoobchodních slev, popř. poskytnutí ověřených řemeslníků pro vlastní dokončení. Po domluvě je možno dům dokončit do varianty „na klíč.“
V blízkosti vznikne dálniční přivaděč a nová obchodní zóna (drogerie, supermarket, aj.). V místě je škola, školka, dobrá dostupnost MHD do centra.
Pro více informací kontaktujte realitní kancelář.

Podrobnosti

Adresa : Šroubárenská 1065/35, České Budějovice
Město : České Budějovice
PSČ : 37001
Dispozice : 4+kk/5+kk
Podlahová plocha : 142
Plocha pozemku : 236
Počet podlaží v objektu : 2
Konstrukce : cihlová
Odpad : kanalizace
Plyn : plynovod
Elektřina : 220 V
Vytápění : plynové ústřední
PENB : B
Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 5968

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.