11 990 000 

Prodej rodinného domu 134 m2, zahrady 470 m2 a stavební parcely 736 m2, Dobrá Voda u Č. Budějovic

Proxima Reality, s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej rodinného domu 4+1 se zahradou a se stavebním parcelou v atraktivní lokalitě Dobrá Voda u Českých Budějovic. Jedná se o nemovitost, která je rozdělena na dvě části – dům se zahradou a větší stavební pozemek.
Dům má užitnou plochu 134 m2 a je obklopen zahradou o výměře 470 m2. K domu přiléhá parcela o výměře 736 m2 s garáží 34 m2 a zahradním domkem. Parcela je dle platného územního plánu určena k zastavení (dle platného územního plánu plochy bydlení individuální, zastavitelnost maximálně 35 %) a stojí na samostatném geometrickým plánem odděleném pozemku od domu se zahradou.
Rodinný dům je dvoupodlažní. Vstupní podlaží je rozděleno na přízemí a suterén. V přízemní části je prostorný pokoj a hala se zádveřím, v suterénu je dílna, sklep a kotelna. Z haly v přízemí se rovněž vchází do zasklené terasy a do venkovní zahrady.
Horní podlaží je rozděleno na sníženou a zvýšenou část. V nižší části jsou jedna ložnice a větší pokoj, toaleta a koupelna. Ve zvýšené části podlaží je velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, viz orientační plánek a řez domu. Obytná část domu je orientovaná na jih s výhledem do zahrady.
Objekt je vytápěn elektrokotlem. Dům prošel v roce 2009 částečnou rekonstrukcí – zateplená fasáda. Okna jsou plastová.
Dům je obklopen vzrostlou zahradou, před domem je jedno parkovací stání, dále možnost využít parkování v garáži nebo na zahradě.
Nemovitosti se nachází v klidné okrajové rezidenční části obce. Dobrá Voda nabízí širokou škálu občanské vybavenosti – školka, škola, sportovní kluby. Pár minut pěšky za domem se nachází pěkné vycházkové trasy. V obci je MHD, autem do centra Českých Budějovic trvá cesta cca 10 minut.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku zakázky. Rádi Vám poradíme i s financováním.

Podrobnosti

Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 7067

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.