10 900 000  10 490 000 

Prodej rodinného domu 351 m2, pozemek 184 m2, Nemanice u Č. Budějovic

Proxima Reality, s.r.o. nabízí ve výhradním zastoupení klienta k prodeji řadový třípodlažní rodinný dům o dvou bytových jednotkách v klidné části Českých Budějovic. Dům se nachází v neprůjezdné ulici Rybářská v Nemanicích. Dům nabízí možnost zajímavého investičního záměru nebo pohodlného bydlení v dojezdové vzdálenosti do centra Českých Budějovic.
Zastavěná plocha domu včetně nádvoří činí 158m2, přilehlá zahrada je o výměře 184m2. Celková plocha jedné bytové jednotky činí 102m2. V přízemí domu se nachází 2 oddělené pokoje s kuchyňkou, WC a koupelnou vhodné pro hosty nebo k pronájmu. V přízemí domu se je dále garáž s dílnou, kotelna, šatna, velká vstupní hala s novými bezpečnostními dveřmi. Dům je částečně podsklepen. Na zahradě se nachází pergola s posezením, skleník a vzrostlé ovocné stromy.
V druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází dvě samostatné identické bytové jednotky s lodžií, kuchyní spojenou s jídelnou a obývákem orientovanými na jihozápad. V každé jednotce je šatna, koupelna s odděleným WC a 2 ložnice orientované na severovýchod. Dům je propojen bočním schodištěm od přízemí až do druhého patra. Dům je vytápěn novým plynovým kondenzačním kotlem s rozvodem do radiátorů. V domě jsou nová plastová okna, zateplená střecha.
Nemovitost se bude prodávat formou nejvyšší nabídky a majitel si toto právo vyhrazuje. Pro více informací, doložení dokumentace k domu a prohlídku domu kontaktujte realitní kancelář.

 

Podrobnosti

Adresa : Rybářská
Město : Nemanice
PSČ : 37001
Dispozice : 2x 3+1
Podlahová plocha : 351
Plocha pozemku : 184
Počet podlaží v objektu : 3
Odpad : Kanalizace
Plyn : Plynovod
Elektřina : 230 V
Vytápění : plynové ústřední
PENB : G
Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 5540

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.