6 950 000 

Prodej rodinného domu se zahradou, Malonty

Proxima Reality nabízí k prodeji rodinný dům s udržovanou zahradou v obci Malonty nedaleko Kaplice. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy činí 1.026 m2. Rodinný dům sestává z obytného přízemí, zvýšeného patra s ložnicemi a technického zázemí v suterénu.

Přízemí je dispozičně řešeno následovně: velký obývací pokoj spojený s jídelnou, odkud se vychází na zastřešenou terasu orientovanou do zahrady. V přízemí dále oddělená kuchyň, spíž, samostatné WC. Ve zvýšeném patře se nachází tři oddělené pokoje, koupelna s toaletou a balkon orientovaný do zahrady. V suterénu umístěna prádelna se sušárnou, sklep, technická místnost, původní uhelna a garáž.
Suterén je možno využít po přebudování jako ateliér nebo dodatečný prostor pro bydlení (např. garsonka).

Rozhlehlá zahrada se nachází za domem, je zde zděný zahradní dům s krbem, dále přístřešek pro letní posezení a sklad nářadí. Zahrada poskytuje klid a soukromí v zeleni; je navíc pěkně osluněna (jihozápadní orientace).

Vytápění domu je zajištěno novým tepelným čerpadlem, záložním zdrojem je elektrokotel. K dispozici jsou i lokální krbová kamna na dřevo v obývacím pokoji. Ohřev vody bojlerem. Okna plastová trojskla. Střešní krytina zánovní betonová. Dům je napojen na kanalizační a vodovodní řad.

Jedná se o pěkné místo pro bydlení, v obci Malonty je základní škola, mateřská škola, obchod, hostinec. Vzdálenost do spádové Kaplice 9 km.
Pro více informací kontaktujte makléře zakázky.

Podrobnosti

Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 7113

Najít na mapě

Martina Malagová
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.