2 490 000 

Prodej rodinného domu, Tichá

Proxima Reality s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej rodinného domu v malebné příhraniční obci Tichá u Dolního Dvořiště. Dvoupodlažní dům stojí na pozemku o výměře 201 m2, zastavěná plocha činí 54 m2. Dům je obklopen zahradou o celkové výměře 644 m2, která je předmětem pachtu mezi majitelkou a obcí Dolní Dvořiště a Státním pozemkovým úřadem.
Dům pochází ze 60. let a prošel částečnou rekonstrukcí. V přízemí se nachází předsíň, chodba, WC, kuchyně se sporákem na plyn a obývák. V 1. patře je koupelna s vanou, ložnice a pokoj. Dům je podsklepen, ve sklepě je kotel na dřevo a úložné prostory. Z boku domu jsou další dvě technické místnosti. Vnější obálka domu je zateplena, okna jsou nová, plastová (výměna 2023), nové vchodové dveře. Střecha je oddělena od sousedního domu. Dům je napojen na kanalizaci a vodovodní řad, ohřev vody bojlerem. Parkování před domem nebo na pozemku.
Dům se nachází v neprůjezdné ulici v obci Tichá, cca 6 km vzdálené od hraničního přejezdu Dolní Dvořiště. V blízkosti bude rovněž nově budovaná dálnice D3, která zlepší dostupnost lokality jak směrem do Rakouska, tak do Českých Budějovic. V Dolním Dvořišti je veškerá občanská vybavenost.
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku zakázky.

Podrobnosti

Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 6945

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.