1 390 000 

Prodej stavebního pozemku, 1078 m2, Horní Dvořiště

Proxima Reality s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej pozemku v zastavitelném území v obci Horní Dvořiště. Pozemek o výměře 1078 m2 se dle platného územního plánu obce Horní Dvořiště nachází v zastavitelné ploše C2 – plochy smíšené obytné, území malých sídel. Územní plán uvádí jako hlavní využití stavby pro bydlení, pro rodinnou rekreaci, případněs pro občanské vybavení nebo pro výrobu a skladování situované v sídle Český Heršlák.
Pozemek je dobře dopravně dosažitelný, umístěný u asfaltové komunikace vedoucí do Českého Heršláku. Pozemek je mírně svažitý, v současné době ve spodní části zpevněný štěrkem, dále je zde travní porost a náletové dřeviny. V horní části pozemku vede vodovod,
ve spodní části pozemku je umístěno kabelové vedení elektřiny NN, na okraji pozemku se nachází nadzemní elektrické vedení VN.V blízkosti pozemku je kanalizační šachta. Pro detaily ohledně napojitelnosti pozemku na sítě kontaktujte realitní makléřku.
Obec Horní Dvořiště se nachází v malebné jihočeské krajině, ve strategickém bodě na hranici s Rakouskem přímo na přeshraničním železničním přejezdu. V obci je základní občanská vybavenost – základní a mateřská škola, prodejna s potravinami. Hraniční přechod Dolní Dvořiště 9 km, Kaplice 18 km, Vyšší Brod 11 km.
Pro více informací nebo v případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku zakázky.

Podrobnosti

Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 6816

Najít na mapě

Martina Malagová
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.