5 290 

Prodej stavebního pozemku v Doubravici u Č. Budějovic

Proxima Reality nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prostorný stavební pozemek s krásným výhledem v malebné obci Doubravice jen 6 km vzdálené od Českých Budějovic.
Pozemek je orientovaný na západ, nachází se v klidné neprůjezdné části obce a je připraven k výstavbě. K dispozici je i nerealizovaný projekt rodinného domu připravený ke stavebnímu povolení. Na hranici pozemku je elektrické vedení VN 22 kV (plánované přeložení do země), vodovod a středotlaký plynovod. Pozemek je napojen na dopravní infrastrukturu (silnice III. třídy).
Dle platného územního plánu se pozemek nachází v plochách v kategorii Plochy bydlení. Pro tyto plochy je přípustná celková zastavěnost 35 %, výšková hladina zástavby maximálně 1 nadzemní podlaží plus podkroví.
Obec Doubravice se nachází v blízké dojezdové vzdálenosti do Českých Budějovic (cca 10 minut autem, 1 km od vesnice je zastávka MHD), přesto si zachovala klidný vesnický ráz a svoji vyvýšenou polohou vytváří malebný horizont krajskému městu. V přilehlé obci Nedabyle je mateřská škola a první stupeň základní školy. Nová výstavba rodinných domků v obci Doubravice je citlivě rovnoměrně koncipována do proluk a okrajových částí obce. Nevzniká zde žádná nová kolonie rodinných domků, čímž si obec zachovává příjemný vesnický charakter.

Cena

Cena: 5 290 
Poznámka k ceně: za m2

Podrobnosti

Plocha pozemku: 1215
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Elektřina: 230 V
Typ nabídky: Na prodej
ID Nemovitosti : 5629

Najít na mapě

Hana Kořínková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.